Hakkımızda

Hakkımızda Resim

TİTİZ BRANDA

Branda sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz çadır, branda ve tente modelini tasarlıyoruz.


Özel imalat olarak gerçekleştirdiğimiz tente ve branda sistemlerimizde özel açılıp kapanma seçeneği yapılmakta ve en kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır. 


Tüm ürünlerimizi Sakarya ili içerisinde ve Adapazarı, Karasu, Sapanca gibi büyük ilçelerimize ulaştırıyoruz. Sadece Sakarya ile sınırlı kalmayıp bütün Türkiye'ye ürünlerimizi ulaştırıyoruz. 


Tır, kamyon ve kamyonet brandalarımız oldukça sağlam ve kalitededir. Uzun yol firmaları tarafından oldukça tercih edilen brandalarımızı tercih edebilirsiniz.


Evler için uygun olan tente ve brandaların yanı sıra çocuklar için de çadırlar üretmekteyiz. Sizler çocuklarınız için tasarladığınız ölçülerde ve şekilde özel imalat çocuk çadırı siparişi verebilirsiniz. 


Büyük alanlarda kullanılacak şekilde tasarlanan hangar çadırı, iftar çadırı gibi ürünlerimizi de büyük firmalar, belediyeler ve işletmelere sıklıkla satmaktayız.


Sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.


TİTİZ BRANDA, sektördeki yenilikleri takip ederek her gün kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunma gayretlerini sürdürmektedir.


Sakarya'da branda denilince akla gelen ilk firma olan Titiz Branda tasarımları, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründe öncü olmayı, izlenen olmayı sürdürecektir.


Bizler, çadır ve branda sektöründe kendisiyle yarışan bir kuruluş olmaktan gurur ve onur duyuyoruz.


Müşterilerimizin hizmetin en iyisine layık oldukları ilkesi doğrultusunda, bulunduğumuz yeri bize layık gören müşterilerimize teşekkür ederiz.


Çadır - Branda - Tente lideri ile tanışın...


Titiz Branda olarak, çadır ve tente imalatı sektöründe Sakarya'da hizmetindeyiz...


Faaliyetlerimiz

➦ Turizm, fuarcılık ve çeşitli çadır organizasyonları

➦ Tır ve kamyon-kamyonet brandaları

➦ Mafsallı ve körüklü tenteler

➦ Çelik konstrüksiyonlu çadır yapılar

 Asma-germe sistemleri

 Her türlü çadırları imalatı